Понеділок, 26 Лютого

Львівські депутати підтримали петицію про заборону цирків з тваринами у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Депутати міськради підтримали петицію про заборону використання тварин у цирках та розміщення цирків з тваринами у Львові.

За це рішення проголосували 35 депутатів, передає ZAXID.NET.

Упродовж місяця департамент житлового господарства та інфраструктури має підготувати дорожню карту з реалізації петиції спільно з її авторкою Оксаною Джус, після чого – скерувати її на розгляд і затвердження постійної комісії екології та природокористування.

Оксана Джус зареєструвала петицію у січні 2020 року, 6 березня вона набрала необхідні для розгляду депутатами 500 голосів. Авторка петиції вважає неприпустимим використання тварин у цирках, апелюючи до закону від 2017 року про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами, що забороняє діяльність пересувних звіринців.

«Інфраструктура міста не може забезпечити належних умов, в яких ведмеді, жирафи, слони, верблюди, тигри, крокодили та інші дикі тварини могли б перебувати у місті у відповідності до своїх біологічних, видових та індивідуальних особливостей та потреб, санітарних норм та з можливістю вільного вигулу», – зазначено в петиції.

Крім того, за словами Оксани Джус, використання тварин у цирках негативно впливає на дітей, оскільки виховує жорстокість та негуманне ставлення до живої природи. Також дресировані тварини, пише авторка петиції, стають агресивнішими і більш небезпечними для людей.