П’ятниця, 24 Травня

Львівські байкери подолали тисячі кілометрів за два тижні, аби дістатися до Африки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Аби дістатися до материка, вони подолали близько 10 000 кілометрів та проїхали понад 12 країн – Польща, Чехія, Австрія, Німеччина, Ліхтенштейн, Швейцарія, Франція, Іспанія, Марокко,Португалія, Голандія та Бельгія.

Про це повідомив у Фейсбуку один з учасників мандрівної експедиції, лікар Вольдемар Недіжко, передає Dyvys.info.

Також до складу мандрівної експедиції увійшли Віталій Самойлов та Андрій Гіран.

«Подорожі на мотоциклі на відміну від автоподорожі це зовсім інша філософія. На мотоцику ти подорожуєш не відокремлено від оточуючого світу, ти є його складовою. Їдучи автомобілем, від оточуючого світу тебе відокремлює оболонка зі скла і металу. Коли ми їхали Німеччиною, Австрією, Швейцарією, нас супроводжував запах, який дітьми ми відчували в селі, запах який створюють безліч корів. Сучасні автомобільні салонні фільтри не впустять цей запах до салону вашого авто. Їдучи в дощ, дорогою попід лісом, ми вдихали насичений запах хвої. А коли світить сонце, подорожуючи на мотоциклі, ти себе відчуваєш щонайменше королем дороги). Єдиний момент, коли ти хочеш переміститися в автівку, це злива. Коли ти їдеш крізь суцільну сіру стіну води, навіть добрий дощовик не витримує монотонного потоку води і коли по одній починають текти по тілу холодні струмочки а попереду ще 500км. і крізь лобове скло мотоцика ніфіга не видно, ти як гусак, витягуєш голову вгору, над лобовим, щоб хоч щось побачити, візор шолома також заливає водою а їхати повільніше ніж 140 км/год релігійні переконання не дозволяють, о тоді шляк трафляє і запитуєш себе – де моя автівка?
Але назагал, мотоцик то фантастичний і неземний транспортний засіб. Також слід відмітити стосунки між байкерами, які є реально братерськими, чого немає в автомобілістів. Тому мотоцик- то є сила», – поділився враженнями Вольдемар Недіжко.

Щодня байкери долали близько 800 км.

«Середня крейсерська швидкість становила 140-150 км/год. В Барселоні, Парижі та Амстердамі ми зупинялись на 2 ночівлі, в інших містах – на 1 ніч. У всіх містах ми організовували для себе екскурсійні програми», – розповідає байкер.

Сьогодні завершилась чергова мегафантастична мотоподорож яка тривала 17 днів, впродовж якої ми подолали на наших…

Gepostet von Вальдемар Надіжко am Donnerstag, 17. Mai 2018

Сьогодні зранку залишили Париж (сподіваюсь не на довго))). Дощ валив як зварйований, холод псячий, трафік дикий!!!Перед…

Gepostet von Вальдемар Надіжко am Montag, 14. Mai 2018

Нагадаємо, що влітку минулого року протягом двох тижнів акушер Вальдемар Надіжко та його друзі з клубу «Lions MC Ukraine Moto club» подорожували Європою на байках. За цей час команда подолала 5300 кілометрів та відвідала 9 країн, серед яких: Польща, Словаччина, Австрія, Німеччина, Італія, Франція, Монако та інші.

Вальдемар Надіжко з командою Lions MC Ukraine Moto club. Фото: Фейсбук-сторінка Вальдемара Надіжка