Неділя, 26 Вересня

Львівська залізниця переводить приміські електрички на світлодіодні ліхтарі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівська залізниця почала встановлювати у салонах приміських електричок світлодіодні ліхтарі.

Зараз залізничники регіональної лінії ПАТ “Укрзалізниця” замінюють лампи розжарювання на світлодіоди у поїздах серій ЕР2 та ЕПЛ2Т, передає Інформаційний портал.

Як зазначає старший майстер моторвагонного депо Львів Остап Хомишин, світлодіодне освітлення встановлюють при заході поїздів у депо на планові види ремонту.

«Ми вже отримали першу партію у понад 500 сучасних салонних ліхтарів, з яких 66 вже встановили, – розповідає він. – Якщо ремонт тривалий, то міняємо усі салонні світильники – для цього треба 24 комплекти: 18 у салон та 4 у тамбури, якщо ж потяг заїжджає на кілька годин, то замінюємо лише ліхтарі у тамбурах – для посадки та висадки пасажирів у темну пору доби».

За словами Остап Хомишина, світлодіодні ліхтарі у декілька разів кращі від ламп розжарювання та навіть ламп денного світла. «LED-лампи економніше споживають електроенергію, яскравіше освітлюють салон та тамбури, – наголошує залізничник. – Термін експлуатації світлодіодів у десятки разів більший, ніж у ламп розжарювання, які у приміських поїздах служать не більше п’яти-шести місяців».

Раніше світлодіодне освітлення встановили у депо, зокрема, в усіх оглядових ямах та вагономийному цеху.

Share.