Субота, 2 Березня

Львівська водійка трамвая здобула срібло на Міжнародному трамвайному чемпіонаті у Лейпцигу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янка Ірина Козак та киянка Галина Загорна розділили срібло у номінації «найкращий водій» на Міжнародному чемпіонаті ТRAM-EM 2022 у Лейпцигу. У загальному заліку команда ЛКП «Львівелектротранс» стала п’ятою. Їх київські колеги зайняли 6 місце. А перемогу здобула команда з Ганноверу. Загалом участь у чемпіонаті взяли 25 команд з 17 країн світу. Про це повідомляє Львівська міська рада.

На Міжнародному трамвайному чемпіонаті львів’яни змагалися вперше. «Попри шалену напругу та неймовірну конкуренцію, нашим водіям вдалося прорватися із другої десятки до першої. І в кінцевому результаті посісти почесне п‘яте місце», – зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Не обійшлось і без приємних несподіванок. Організатори та усі учасники чемпіонату і, зокрема, господарі цьогорічного TRAM-EM 2022 – Лейпцигське муніципальне транспортне підприємство – «задонейтили» по 10 тис.євро для львівських та київських колег.

Водії змагалися у 5 дисциплінах: точне відкривання дверей на платформі; входження трамвая у криві, не зачіпаючи перешкоду; екстрене гальмування на швидкості; розрахунок гальмівного шляху без додаткових приладів; трамвайний більярд та боулінг.

Як і зазначали організатори раніше, чемпіонат пройшов під знаком цілковитої підтримки України. «Усе до дрібниць – від упізнавальних вказівників із назвами команд до синього і жовтого трамваїв, які слугували основними на змаганні, – було в кольорах українського прапора. Підтримку нашим спортсменам висловлювали як організатори чемпіонату ТRAM-EM 2022 та представники ЗМІ, так і пересічні люди.

А найпотужнішою та найприємнішою підтримкою для нашої команди стали колеги з Кракова, які прибули на змагання зі своїм та нашим стягами», – розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».