Львівська вчителька увійшла в ТОП-50 найкращих учителів України

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Global Teacher Prize Ukraine публікувала список ТОП-50 найкращих педагогів України 2020 року.

До переліку увійшла вчителька зі Львова. Переможця премії, яка підкреслює важливість педагогів в Україні, визначатимуть у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року. Найкращий вчитель чи вчителька року отримає 250 000 гривень та корисні подарунки. Про це повідомляє 032.ua.

Цього року у п’ятдесятку найкращих вчителів України потрапила вчителька львівського ліцею “Європейський” Зоряна Тихойко. Вона викладає всесвітню історію, громадську освіту, історію України та правознавство.

Зоряну Тихойко відзначили тому, що вчителька мала міжнародний досвід викладання, ознайомилася з трьома системами освіти – США, Європи та Близького Сходу. Вона також надає правові консультації колегам, відстоює права вчителів, є членом історичної організації. І найголовніше – разом із учнями створює проєкти, серед них: настільна гра з громадянської освіти, порятунок старовинної бойківської церкви в селі Кугаїв.

“Вчу своїх учнів розуміти історію, намагаюся бачити і розвивати особистість і творчий потенціал кожного учня, формувати в учнів вміння критично мислити, доводити розпочату справу до логічного завершення і відповідати за свою роботу, залучати ліцеїстів до активного суспільного життя”, – зауважила Зоряна Тихойко.

Додамо, що у подальшому журі премії Global Teacher Prize Ukraine визначатиме ТОП-10 вчителів України цього року, проведуть асесмент-центр. У Міжнародний день вчителя, 3 жовтня, оголосять переможця конкурсу та видадуть нагороду. Окрім матеріальної підтримки, вчитель чи вчителька зможу відвідати GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.

Національну премію заснувала у 2017 роі громадська спілка “Освіторія” для підтримки вчителів, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота. Переможцями минулих років стали Олександр Жук, Паул Пшенічка і Наталя Кідалова. Торік вчительку зі Львова відзначили премією Global Teacher Prize Ukraine за інноваційність.

Share.