Середа, 22 Травня

Львівська «Планета кіно» розпочинає сеанси схемою аварійних виходів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Глядачі, які останнім часом побували у кінотеатрах мережі «Планета кіно» у Львові могли зауважити нововведення: усі сеанси розпочинаються тим, що на екран виводиться схема аварійних виходів з кінотеатру, повідомляє Zaxid.net.

Як розповіла ZAXID.NET директорка «Планети кіно» у Львові Оксана Хвальова, така ініціатива є відповіддю на запити глядачів. Нагадаємо, після пожежі у торгово-розважальному центрі у Кемерово (Росія) почалася масова перевірка безпеки торгових центрів зокрема і у нашому місті.

«Ми хочемо нагадати нашим клієнтам, що у нас все добре і ми дбаємо про безпеку», – наголосила Оксана Хвальова. Також вона розповіла, що така ініціатива наразі існує лише у Львові. Кінотеатри мережі в інших містах «домальовують свої плани».

За словами директорки такі ролики розпочинатимуть сеанси мінімум півроку. «Вони тривають недовго, тож на розклад не впливають. Ми їх показуватимемо поки не зрозуміємо, що усі наші глядачі знають, де саме розташовані аварійні виходи та навчаться помічати світлові покажчики», – зазначила Оксана Хвальова.

Нагадаємо, що в цих кінотеатрах є по два евакуаційні виходи, які використовують у разі небезпечної ситуації. Вони розташовані під екранами кінозалів. У разі небезпеки загоряються світлові покажчики, які розташовані у кінозалах. Зеленим кольором світиться слово Еxit.