Середа, 29 Листопада

Львівська ОВА видала наказ «Про перевірку документів»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська ОВА видала наказ «Про перевірку документів». ТЦК має право на перевірку документів. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Ради оборони Львівської області ще 17 листопада, а 20 листопада керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень видав відповідний наказ.

Відповідно до розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації від від 17 листопада 2023 року, зазначено, що всі військовозобов’язані чоловіки у віці від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-облікові документи. Про це повідмоляє ЛОВА.

Відповідно до розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації від 17.11.2023 Nº20/0/5-23 «Про введення в дію рішення Ради оборони області», з метою належного виконання заходів мобілізації на території Львівської області на період дії правового режиму воєнного стану до його скасування/припинення або до видачі окремого наказу залежно від того, яка з цих подій настане раніше.

Військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки мають право здійснювати перевірку документів у громадян віком від 18-60 років, що посвідчують особу, та військово-облікові документи у військовозобовʼязаних громадян України на території Львівської області.

Тарас Грень також додав, що інших змін на Львівщині наразі не запроваджують, хоча раніше анонсувалося, що в області зменшать тривалість комендантської години, втім вона й надалі триватиме з півночі до 5:00 ранку.