Львівська облрада звільнила директорів вісьмох комунальних лікарень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У березні 2023 року Львівська обласна рада не продовжила контракти директорам комунальних лікарень через завершення контрактів. Наразі вони є виконуючими обов’язків. Про це повідомляє видання «Еспресо.Захід».

Йдеться про очільників 8 обласних медустанов: 

  • Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (тублікарня) – директор Любомир Рак
  • Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр (онколікарня) – директор Ігор Ковальчук
  • Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня – директор Сергій Федоренко
  • Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр – директор Андрій Синюта
  • Львівський обласний клінічний діагностичний центр – директор Роман Пакуляк
  • Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр – директор Степан Павлик
  • Львівська обласна клінічна лікарня – директор Михайло Гичка
  • Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики – директорка Мар’яна Служинська

Як повідомив керівник управління майном комунальної власності ЛОР Андрій Білоус, ​​контракти, укладені у 2018 році з головними лікарями комунальних медичних закладів Львівської облради, не продовжили автоматично. Тому їх було звільнено із займаних посад, й до найближчої сесії директори лікарень перебувають у статусі виконуючих обов’язки. Майже у всіх термін дії контракту завершився 19 квітня, крім головного лікаря обласної лікарні Михайла Гички – у нього договір чинний до 15 травня.

«Можна рухатися двома шляхами: або оголошувати конкурс на посаду, або залишати їх у статусі в.о. на час дії воєнного стану. Яким шляхом іти, ми зрозуміємо після найближчої сесії обласної ради, у порядку денному якої є звіти керівників комунальних медичних закладів. Тобто нам сесія порекомендує, чи оголосити конкурс на ці посади, чи, зважаючи на воєнний стан, а медицина дуже чутлива сфера, залишити їх в стані виконуючих обов’язки», – повідомив Андрій Білоус.

Він додав, що наразі у статусі в.о. перебувають усі головні лікарі, у яких завершився контракт, крім керівництва Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, де обов’язки директора виконує заступник.