Понеділок, 4 Березня

Львівська облрада продала дві будівлі дитячого психоневрологічного диспансеру за 40 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська обласна рада продала з аукціону комплекс будівель та споруд на вул. Драгоманова, 58 та вул. Коцюбинського, 36 у Львові за 40 млн грн.

Новим власником стала компанія, близька до екс-нардепа, бізнесмена Володимира Зубика, передає ZAXID.NET.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради у липні виставило на продаж дві будівлі колишнього дитячого психоневрологічного диспансеру, що розташовані на одній земельній ділянці біля центру Львова. Перша будівля – це вілла Макаревича на вул. Драгоманова,58, загальною площею 1076,3 м². У цьому будинку донедавна розміщувався стаціонар диспансеру. Друга будівля – це колишня поліклініка дитячого диспансеру площею 720,8 м², що розташована одразу біля вілли Макаревича, однак має офіційну адресу вул. Коцюбинського, 36.

Спочатку управління майном Львівської обласної ради спробувало продати ці будівлі за 56,5 млн грн. Аукціон мав відбутися на онлайн-платформі ProZorro, однак його скасували. Облрада оголосила новий аукціон зі стартовою вартістю 28,3 млн грн. Переможця аукціону визначили на платформі ProZorro у четвер, 3 вересня.

Участь в аукціоні взяли київські компанії ТОВ «Резерв П Л Ю С» та ТОВ «Буковинське хлібоприймальне підприємство». Зрештою перемогла компанія ТОВ «Резерв П Л Ю С», яка запропонувала купити будівлі колишнього диспансеру за 40 млн грн.

ТОВ «Резерв П Л Ю С», згідно з даними YouControl, належить до орбіти компаній «Інтергал-буд» колишнього народного депутата скликань Володимира Зубика.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили, що покупець має зберегти профільну діяльність цих приміщень і облаштувати там заклад охорони здоров’я.

Будинок на вул. Драгоманова, 58, де працював обласний дитячий психоневрологічний диспансер, – це пам’ятка архітектури – вілла, збудована у 1909 році правником Юліаном Макаревичем у стилі романтичної сецесії за проектом Людвіка Вельтце.