П’ятниця, 19 Серпня

Львівська область: у Пасіках-Зубрицьких відкрили дитячий садочок на 75 дітей

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вчора, 2 вересня, у селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району урочисто відкрили новий заклад дошкільної освіти.

Зазначимо, що заклад розрахований на 75 діток.

© loda.gov.ua

Будівництво закладу дошкільної освіти с.Пасіки-Зубрицькі розпочали ще у 2015 році. Зазначимо, що витрати на будівництво дитячого дошкільного навчального закладу на вул. Лесі Українки в с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району склали понад 18 млн гривень.

© loda.gov.ua

Фінансування здійснювалося за рахунок коштів місцевого бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а також субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

© loda.gov.ua

Зазначимо, що село Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району входить до складу Давидівської ОТГ, яка є однією з найбагатших громад області. У грудні 2016 року, після виборів голови Давидівської ОТГ, Пасіки-Зубрицькі увійшли до складу об’єднаної громади разом з іще 11 селами. Головою ОТГ став Володимир Керницький.

Ліхтарі та світлофори у селі живляться енергією від сонячних панелей © zaxid.net

Так, у Пасіках-Зубрицьких ще кілька років тому встановили сонячні батареї, за допомогою яких освітлююся вулиці, також тут працюють камери відеоспостереження тощо. У селі у 2015 році відкрили народний дім, на будівництво якого витратили понад 5 млн грн. У 2016 році бюджет села Пасіки-Зубрицькі становив 15 млн грн.

Нагадаємо, у Винниках відкрили дитячий садок на майже 400 місць. Дошкільний навчальний заклад розрахований на 12 груп різних вікових категорій. З 2016 року у відновлення садочка Львівська міська рада інвестувала понад 40 млн грн.

Новий дитячий садок у Винниках

Share.