Вівторок, 30 Листопада

Львівська обласна рада закупить 3500 примірників книги «Справа Василя Стуса»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ЛОР закупить заборонену судом для розповсюдження книгу Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» для бібліотек і шкіл Львівщини і Луганщини.

Таке рішення прийняла президія облради у понеділок, 19 жовтня, пише ZAXID.NET.

За словами голови облради Олександра Ганущина, зараз із видавництвом ведуть перемовини, оскільки два попередні наклади книжки закінчилися і готується до друку третій.

«Ми хочемо провести відкриті торги на закупівлю 3,5 тис. примірників цієї книжки. Я мав розмову з видавництвом, воно готове на середину листопада їх надрукувати. Ціна книжки 260 грн, саме таку ціну ми поставимо на торги. Сьогодні буде оприлюднено проект рішення змін обласного бюджету», – розповів у коментарі ZAXID.NET Олександр Ганущин.

Виходячи з розрахунків, на закупівлю «Справи Василя Стуса» облрада витратить 910 тис. грн.

Нагадаємо, у понеділок, 19 жовтня, Дарницький районний суд Києва заборонив розповсюдження тиражу книги журналіста й історика Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі «порушують честь та гідність позивача». Рішення приймала суддя, яка пов’язана з ДНР. Видавництво Vivat оприлюднило фрагменти тексту з книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса», які за рішенням суду мають бути вилучені з книги. Міський голова Львова Андрій Садовий закликав міські книгарні не вилучати з продажу книжку Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса».

Share.