Понеділок, 26 Лютого

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня зазнає реконструкції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В облдержадміністрації запевнили: «За кошти субвенції державного бюджету України на соціально-економічний розвиток Львівської області у 2017 році буде здійснено першу чергу реконструкції Львівської обласної дитячяї клінічної лікарні «Охматдит».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 23 листопада: «В обласних медзакладах вперше за багато років проводять масштабні реконструктивні та ремонтно-відновлювальні роботи. Придбано потужне медичне обладнання. Це стало можливим завдяки підтримці Львівської облдержадміністрації, обласної ради та народних депутатів України».

«До прикладу, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» розпочали реконструкцію приймального відділення. За кошти субвенції державного бюджету України на соціально-економічний розвиток Львівської області у 2017 році буде здійснено першу чергу реконструкції. Окрім того, за кошти спонсорів вже провели капітальний ремонт санвузла», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Особлива увага сьогодні приділяється реалізації обласної програми з енергозбереження. Такі заходи проводяться у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак запевнила: «Незабаром маленькі пацієнти і медперсонал відчують тепло і комфорт у палатах, а бюджет установи – економію коштів. Ці кошти адміністрація лікарні зможе використати на нагальні потреби пацієнтів ЗУСДМЦ. Також інтенсивними темпами відбувається реконструкція пологового будинку ЛОКЛ».