Середа, 12 Червня

Львівська мeрiя oскaржить в сyдi рiшeння yрядy прo карантин вихідного дня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська мерія я готує позов до суду на рішення Кабміну про запровадження в Україні карантину вихідного дня, дія якого мала би розпочатися з суботи, 14 листопада.

Наразі юристи мерії чекають оприлюднення повного тексту урядової постанови. Про це у середу ввечері, 11 листопада, повідомив у Facebook міський голова Львова Андрій Садовий.

«Вже казав і ще раз повторю. Локдаун на вихідні – абсурд. Таке враження, що в нас важливі рішення спочатку ухвалюються, а потім чиновники починають аналізувати, що ж вони наробили. За суботу-неділю заклади сфери обслуговування отримують близько 40% свого тижневого доходу. І це не історія про розваги – це живі гроші, які годують тисячі сімей. Хто буде компенсувати ці втрати?», – пояснив позицію львівської мерії Андрій Садовий.

Як повідомлялося, 11 листопада уряд прийняв рішення про запровадження в Україні карантину вихідного дня, який діятиме з суботи, 14 листопада, і щонайменше до 29 листопада включно.

Таке рішення означає, що на вихідних в Україні працюватимуть лише продовольчі магазини, аптеки і транспорт . Не дозволяється робота розважальних закладів, а заклади громадського харчування зможуть працювати лише на доставку або на виніс.

У цей день під ЛОДА проти запровадження карантину вихідного дня протестували ресторатори, представники готельної, спортивної та розважальної сфер Львова та області. Акцію протесту підтримав мер Львова Андрій Садовий.