Середа, 19 Червня

Львівська черниця здобула перемогу у півмарафоні в Луцьку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янка Вікторія Куспись, черниця згромадження Сестер Катехиток св. Анни (УГКЦ) стала переможницею у своїй категорії півмарафону у Луцьку. Жінка здолала дистанцію у 21 км за 1 год. 44 хв. Причому усю дистанцію сестра Вікторія пробігла у чернечій рясі.

Вона займається бігом уже три роки, тренується у спортивному клубі «Шипшина». Заняття професійним спортом досить поширене явище серед греко-католицького духовенства. Наприклад, настоятель Свято-Успенської Унівської лаври Макарій Дудка минулого року здобув «золото» на Кубку світу з пауерліфтингу.

Сама ж бігунка в інтерв’ю виданню “Волинські новини” розповіла, що у спорті вже три роки. Два з яких бере участь у змаганнях. Це був її четвертий марафон. Нині готується до п’ятого – у жовтні в Львові.

“Біг, як друг, навчає мене перемагати себе, переконує в тому, що я зможу. Коли важко, потрібно подолати труднощі – зараз важко, але скоро стане легко. Навіть коли немає сил, я зможу їх віднайти, попросити в Бога”, – поділилася переможниця.

Вікторія Куспісь розповіла, що програму для неї розробив тренер.

“Я бігала шість днів, середа – вихідний. За декілька місяців до марафону потрібно випробувати себе – пробігти принаймні два півмарафони. У мене була ціль – просто пробігти марафон і отримати медаль”, – розповіла вона.

Через насичений день Вікторії доводиться прокидатися раніше, щоб потренуватися. Черниця також поділилася, що її у захопленні спортом підтримують сестри.

Вікторія Куспісь – сестра-монахиня зі Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни. Проживає у Львові. Навчає дітей, готує їх до Першої Сповіді й Урочистого Святого Причастя.