Середа, 19 Червня

Львівщина відзначить 75-річчя УПА і День Захисника України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

14 жовтня, разом із святом Покрови Пресвятої Богородиці у Львівській області пройдуть святкові заходи з нагоди 75 – річчя створення Української повстанської армії і Дня захисника України. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зважаючи на те, що 2017 рік у Львівській області оголошений роком УПА, організатори націлені, щоб про 75-річчя УПА дізналися, як мінімум, 2,5 млн мешканців Львівщини, а як максимум – уся Україна.

Так, у цей день храми Львівщини проведуть святкові Богослужіння за незалежну Україну та її захисників. Окрім цього, відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків та місць поховань воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО.

Цьогоріч в області вперше організують фестиваль “Пісні перемоги”, у народних домах презентуватимуть тематичні мистецькі проекти та перегляди фільмів.

У навчальних закладах впродовж тижня проводитимуть уроки історії УПА, інформаційно-просвітницькі години та зустрічі учнів з військовими.

Передбачена також мистецька частина у Львівській Опері, у військових частинах, а в парку “На валах” впродовж дня триватиме реконструкція історичного бою.

На завершення дня, планується концерт біля пам’ятника Степанові Бандері, смолоскипна хода і презентація маркованого художнього конверта, приуроченого до 75-ої річниці УПА.

Найближчим часом детальну програму заходів буде оприлюднено.