Вівторок, 28 Травня

Львівщина — лідер з реалізації програми енергоефективності

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Понад 6 тисяч жителів області вже скористалися відшкодуванням ставки за кредитами на впровадження енергоощадних технологій. Про це повідомляє Урядовий Кур’єр.

Як зазначають у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, жителі регіону завдяки спеціальній програмі отримують кредити на впровадження енергоощадних заходів з відшкодуванням 5—20% річних відсоткової ставки.

До реалізації програми залучено ПАТ АКБ «Львів», ВАТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Укр­газбанк», ПАТ «КСІ БАНК», ПАТ «БАНК ЮНІСОН» та кредитні спілки «Анісія», «Вигода», «Самопоміч», «Довіра», «Єднання», «Бойківщина», «Шанс», «Галицьке кредитне товариство».

Також на Львівщині діє 19 районних програм здешевлення «теплих» кредитів. За ними з місцевих бюджетів надають додаткову компенсацію тіла кредиту чи відсоткової ставки. Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайло Мельник зауважує, що всі заходи, зокрема встановлення енергоощадного обладнання, орієнтовані на підвищення ефективності й зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням.

«Заохочуємо жителів нашої області скористатися перевагами програм, які діють на Львівщині, й ефективно використовувати енергоресурси», — резюмує чиновник.

Модель енергоефективного будинку (відкрийте зображення для збільшення)

Цікаві факти (відкрийте зображення для збільшення)