Субота, 20 Квітня

«Львівобленерго» створило додатковий сервіс для мешканців про відключення світла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У середу, 26 жовтня, у «Львівобленерго» створили новий додатковий сервіс, де мешканці можуть дізнатися, до якої групи відключень належать та коли у них прогнозовано можуть вимкнути електроенергію, пише Твоє Місто.

Так, у розділі «Чому немає світла» споживачі можуть перейти у наступний розділ «Графік аварійних відключень». Тут мешканці повинні ввести свій особовий рахунок, після чого зможуть перевірити, до якої групи згідно з графіком віялових відключень за своєю адресою вони належать, також дізнаються прогнозовані години відсутності електропостачання та чи вже введені такі графіки для них і для яких груп введені.

У «Львівобленерго» наголосили, що наразі сервіс працює у тестовому режимі, тож інформація постійно доповнюватиметься. Графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіків заздалегідь практично неможливо.

Гаряча лінія «Львівобленерго» опублікувала список вулиць у Львові та населених пунктів у Львівській області, де станом 26 жовтня на 9:30 відсутнє постачання електроенергії.