“Львівобленерго” пояснило, чому у абонентів може не бути світла попри те, що графіків не застосовують

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цього тижня на Львівщині не застосовують відключень електроенергії. Оскільки наразі в системі немає дефіциту, то НЕК «Укренерго» не надає відповідного розпорядження. Однак, якщо електроенергії у деяких споживачів нема, то на це можуть бути й інші причини, пише Твоє Місто.

«Якщо за певною адресою відсутня електроенергія, то це пов’язано з іншими причинами: вихід з ладу кабеля чи аварійне пошкодження мереж, яке трапляється і в мирний час; ремонтні роботи, які планово проводять протягом всього року для підтримки електромереж у належному стані та інше», – повідомила у коментарі Tvoemisto.tv речниця «Львівобленерго» Галина Петрушка.

За її словами, споживачі можуть перевірити інформацію за своєю адресою на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла?». Унизу сторінки є пошукова форма, яка дозволяє дізнатись про можливі вимкнення в електромережах та їхню причину. Окрім цього, мешканцям Львівщини радять зареєструватись у Viber/Telegram боті «Львівобленерго», який повідомлятиме про час і причину вимкнення за адресою користувача.