Понеділок, 24 Червня

Львівобленерго: Енергетики проводять реконструкцію підстанції, на кількох вулицях можливі перерви в електропостачанні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Львівобленерго» проводить реконструкцію обладнання високовольтної підстанції у Львові. Планові ремонтні роботи триватимуть до 30 вересня цього року.

У зв’язку з цим можливі тимчасові перерви в електропостачанні на вулицях Кульпарківській (разом з прилеглими вулицями), Симоненка, Любінська, Городоцька (район Привокзального ринку, з прилеглими вулицями), Виговського, Петлюри, Садова у місті Львові.

Електроенергія може бути відсутня як у житлових будинках, так і в різних установ та підприємств на цих вулицях. Відтак, радимо непобутовим споживачам перевірити готовність до роботи автономних джерел живлення.

Енергетики проводять планові ремонтні роботи, аби запобігти аварійним відключенням, підвищити безпеку та надійність електропостачання. Просимо всіх з розумінням віднестись до ситуації.

Як заздалегідь дізнатися про відключення світла через ремонтні роботи?

Для цього приєднайтесь до чат-ботів «Львівобленерго» у Viber та Telegram.

Ви будете отримувати попередження про планові роботи, а також інформацію про аварійні відключення з орієнтовним часом відновлення електропостачання.

Таку ж інформацію отримують на електронну пошту клієнти, зареєстровані у «Персональному кабінеті»: https://info.loe.lviv.ua.

Дізнатись про причину відсутності електроенергії можна на вебсайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла» https://poweroff.loe.lviv.ua/ (скористайтесь пошуком діючих відключень внизу сторінки) або у кол-центрі — 0-800-30-15-68, 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68.

У випадку, якщо Ваш номер вже зафіксований у системі кол-центру, при дзвінку програма автоматично повідомить Вас про відключення за Вашою адресою.