Понеділок, 27 Вересня

«Львівелектротранс» планує придбати 50 вживаних трамваїв у 2018

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цьогоріч ЛКП «Львівелектротранс» планує придбати 50 вживаних трамваїв Tatra за кошти кредиту ЄБРР та міського бюджету. Про це пише Zaxid.net.

Як розповів Zaxid.net директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза, більшість трамваїв купуватимуть за кошти кредиту ЄБРР, який раніше планували використати на реконструкцію трамвайного депо на вул. Промисловій.

«800 тис. євро старого кредиту залишились невикористаними, оскільки підрядник, який виграв тендер, відмовився ремонтувати депо. Тому зараз погоджуємо з ЄБРР і плануємо за них придбати вживані трамваї», – сказав Олег Береза.

За словами радника міського голови Андрія Білого, попередньо планують придбати за кошти ЄБРР 30 вживаних трамваїв Tatra з Берліну. «Це Tatra КТ4 після поглибленого капітального ремонту із заміною електричної системи керування», – сказав Андрій Білий.

У цих трамваях 1980-х років випуску «Львівелектротрансу» доведеться замінити візки, оскільки в Берліні трамваї розраховані на широкі колії, а у Львові колії вузькі.

Ще 20 трамваїв «Львівелектротранс» планує придбати коштом міського бюджету протягом року.

Точної вартості одного трамвая наразі не називають.

Зазначимо, що подібні трамваїв Tatra Львів уже купував у Німеччині у 2007-2013 роках. У них висока підлога, однак більше зручні м’які сидіння.

Додамо, що у 2018 році мерія планує 100 нових великогабаритних автобусів та 40 нових тролейбусів.

Share.