«Львівелектротранс» обіцяє тепло у всіх трамваях та тролейбусах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Опалювальний сезон планують розпочати вже найближчими днями. Хоча у попередні роки норми передбачали, що опалення треба вмикати при температурі -10°С. Та, зважаючи на скарги пасажирів, цю умову вирішили переглянути, пише Львівська газета.

У ЛКП «Львівелектротранс» запевняють – тепло буде навіть у тих вагонах, де не встигнуть встановити нову систему опалення.

За словами речника підприємства Івана Бондара, минулого року були проблеми під час опалювального сезону. Та зараз проблему вирішили:

«Справа в тому, що дуже часто доводилось міняти запобіжники на системі опалення. Минулого року нам їх дуже бракувало, бо вони російського виробництва. Також раніше виробляли їх на території Донецька. Тому ми просто не мали, де їх взяти. Цього року вже маємо запобіжники у достатній кількості», – розповів «Львівській газеті» Іван Бондар.

Тож як тільки буде відповідне розпорядження, опалювальний сезон розпочнуть.

Водночас підприємство працює над встановленням у частині вагонів нового типу опалення.

«Ми вирішили переобладнати систему опалення на новішу. Якщо зараз у нас є калорифер, який просто нагріває повітря, то плануємо обладнати вагони такими, які будуть його видувати і розганяти. Це ефективніше, салон краще прогріватиметься. Крім того, це менші енергозатрати», – сказав Іван Бондар.

До того ж нове опалення, передбачають, потребуватиме менше розхідних матеріалів.

Інженери «Львівелектротрансу» вже знайшли спосіб переобладнати трамваї та тролейбуси. Коштуватиме саме лише обладнання понад 14 тисяч гривень на вагон. За словами Івана Бондара, до Нового року планують реконструювати 4-6 трамваїв і 4 тролейбуси.

«На саму роботу треба небагато часу, але потрібно розібрати практично весь вагон, бо треба прокладати кабелі. А на це іде щонайменше тиждень», – пояснив речник «Львівелектротрансу».

Зараз на підприємстві є 4 розібраних вагони, які були на реконструкції. На них і почнуть встановлювати нову систему опалення.