«Львівавтодор» оголосив тендер на впровадження е-квитка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛКП «Львівавтодор» оголосило попередню кваліфікацію тендеру на вибір компанії для впровадження електронного квитка в громадському транспорті Львова. Відповідне оголошення 25 травня опубліковано на сайті Європейського банку реконструкції і розвитку, який надав Львову кредит на впровадження е-квитка. Про це інформує Zaxid.net.

Як розповів ZAXID.NET керівник відділу електронного квитка ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко, тендер на визначення підрядника для впровадження у Львові системи електронної оплати за проїзд проходитиме в кілька етапів. Наразі розпочався перший етап – попередня кваліфікація. Під час попередньої кваліфікації оберуть кілька компаній, які братимуть участь в наступних етапах тендеру.

Як зазначається в оголошенні, у громадському транспорті Львова необхідно встановити обладнання для електронної оплати проїзду в 965 одиницях транспорту, зокрема у 725 автобусах, 130 трамваях і 110 тролейбусах.

Додамо, що наразі у Львові працює менше автобусів та електротранспорту. Проте, за словами Сергія Журбенка, обладнання для е-квитка придбають із розрахунком на збільшення одиниць громадського транспорту в місті завдяки закупівлі нових трамваїв, тролейбусів та автобусів за кредитні кошти європейських банків.

Подати заявку на участь у тендері компанії можуть до 30 червня. Взяти участь у конкурсних трогах зможуть як українські, так і іноземні фірми. Однак Сергій Журбенко зазначає, що в Україні є лише три-чотири компанії з відповідним досвідом впровадження таких масштабних проектів.

Провести всі етапи тендера та обрати переможця ЛКП «Львівавтодор» планує до кінця 2017 року, а у 2018 році розпочнуть встановлення в громадському транспорті обладнання для е-квитка. Повноцінно запрацювати у Львові е-квиток має наприкінці 2018 – початку 2019 років.

Загальна вартість проету становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – кошти міського бюджету.

Нагадаємо, 18 травня Львівська міськрада ратифікувала укладений між «Львівавтодором» та ЄБРР 17 листопада 2016 кредитний договір, який передбачає надання Львову 10 млн євро на впровадження е-квитка. Крім того, депутати затвердили укладений 27 квітня 2017 року між Львівською міськрадою і ЄБРР договір гарантій відшкодування кредитів.

Також у Львові за допомогою онлайн-голосування обрали назву для е-квитка. Переможцем конкурсу стала назва «ЛеоКарт», а її автор отримав річний абонемент на всі види громадського транспорту.

Крім того, ЛМР вже виділила «Львівавтодору» приміщення на вул. Данилишина, де в подальшому в межах проекту е-квитка створять центр обслуговування пасажирів громадського транспорту.