Вівторок, 27 Лютого

Завтра у Львові повністю запрацює безготівкова оплата за проїзд

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 11 грудня у Львові безготівкова оплата проїзду стане доступною на усіх міських маршрутах. Безготівково за проїзд можна буде оплатити банківською картою, пристроєм з NFC та транспортною карткою ЛеоКарт. Пасажири також матимуть можливість оплатити готівкою у водія. Однак, найдешевшою поїздка буде саме з транспортною карткою ЛеоКарт. 

Після введення безготівковою оплати вартість проїзду зміниться. Відтак оплата карткою «ЛеоКарт» коштуватиме за одну поїздку 13 грн, оплата банківською карткою – 15 грн за одну поїздку, оплата готівкою – 20 грн за одну поїздку.

Проте з 1 червня 2024 року вартість проїзду при оплаті готівкою зросте до 25 гривень. Це роблять з метою зменшення використання готівки у громадському транспорті Львова.

Де можна придбати картку Леокарт 

16 листопада у Львові відкрили продаж загальних транспортних карток ЛеоКарт. Наразі придбати картки та поповнити їх баланс можна у 37 пунктах на основних зупинках громадського транспорту. Йдеться про 31 кіоск «Інтерпрес» та 6 терміналів EasyPay (ТзОВ «Ізі СОФТ»), які облаштовані відповідними диспенсерами. Карта локацій за посиланням.

Як придбати та поповнити через кіоски «Інтерпрес»

 • Знайдіть найближчий до вас кіоск «Інтерпрес» на інтерактивній Google-мапі.
 • Щоб придбати загальну ЛеоКарт, підготуйте для оплати продавцю кіоску: 60 грн (вартість транспортної картки) та 10 грн (депозит).
 • Повідомте продавцю бажану суму поповнення. Для активації транспортної картки обов’язково потрібно поповнити її баланс. Це може бути сума від 1 грн, однак рекомендована сума поповнення – не менше ніж вартість однієї поїздки.
 • Якщо ви хочете поповнити картку на 100 грн, загалом до сплати буде 170 грн: 60 грн – вартість картки, 10 грн депозиту та 100 грн поповнення балансу.
 • Отримайте загальну ЛеоКарт.

Як придбати загальну ЛеоКарт через термінали EasyPay

 • На головній сторінці екрана терміналу EasyPay натисніть «Електронний квиток ЛеоКарт» – «Придбання картки ЛеоКарт».
 • Введіть ваш контактний номер телефону та натисніть «Далі».
 • Внесіть кошти: вартість картки – 60 грн та 10 грн депозиту . Далі натисніть «Сплатити».
 • Отримайте загальну ЛеоКарт.

Скільки коштує Леокарт

Вартість звичайної ЛеоКарт становить 60 грн + 10 грн депозиту (придбати картку у кіосках можна лише за готівку). Власник зможе поповнювати її на необхідну суму в тих же пунктах продажу, а також і в додаткових.

З 25 листопада функція поповнення буде доступна онлайн – на сайті ЛКП «Львівавтодор». Мінімальна сума поповнення – від 1 гривні. Пасажирам рекомендують поповнювати карту на суму не меншу, ніж вартість однієї поїздки. Комісійний збір, незалежно від суми чи способу поповнення картки, з пасажира не стягуватиметься. Перевірити залишок коштів на транспортній картці можна за допомогою валідатора у салоні транспортного засобу. А також – у терміналах EasyPay.

Як поповнити загальну ЛеоКарт через термінали EasyPay:

 • На головній сторінці екрана терміналу EasyPay натисніть «Електронний квиток ЛеоКарт». Якщо іконки «Електронний квиток ЛеоКарт» нема на головній сторінці – перейдіть у розділ «Квитки, подорожі» і натисніть «Електронний квиток ЛеоКарт», або ж введіть «Електронний квиток ЛеоКарт» у пошуковому рядку екрана.
 • Натисніть «Поповнення гаманця ЛеоКарт».
 • Введіть номер вашої транспортної картки або прикладіть картку до зчитувача. Натисніть «Далі».
 • Введіть ваш контактний номер телефону та натисніть «Далі».
 • Внесіть бажану суму поповнення та натисніть «Сплатити».