Вівторок, 21 Травня

У Львові проведуть конкурс на посаду нового керівника ЛКП “Лев”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові проведуть конкурс на посаду нового керівника ЛКП “Лев”. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. Конкурс відбуватиметься у кілька етапів, вимоги до кандидатів на посаду розроблятимуть із зоозахисниками, пише Суспільне.

За словами Андрія Москаленка, зараз відбувається комунікація із львівськими зоозахисниками.

“Цей конкурс буде відбуватися максимально публічно. Ми вже сьогодні запрошуємо всіх людей, хто має добрі менеджерські здібності, хто розуміє наскільки чутлива це є сфера, зголошуватися. Конкурс буде відбуватися у декілька стадій. Дуже важливо, що буде відбуватись публічна презентація із онлайн-трансляцією самих планів розвитку”, — каже перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Як розповіла організаторка Всеукраїнського маршу за права тварин у Львові та зоозахисниця Оксана Джус, спостерігатимуть за конкурсом і львівські учасники екологічних громадських організацій.

“Ми будемо дивитися за конкурсом, за кандидатами, які будуть програми. Щоби в разі потреби поділитися своїм досвідом, і скерувати до того, щоб був гідний управлінець. Щоб керувався гуманними методами в роботі з тваринами, і зоозахист у Львові повернув своє добре ім’я”, — каже зоозахисниця Оксана Джус.

Із понеділка поліція розслідує факт евтаназії двох собак на підприємстві, повідомила речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська. Опісля розголосу цієї ситуації, за словами Андрія Москаленка, у мерії проводять службове розслідування. На час його проведення керівницю ЛКП “Лев” Олену Іващенко відсторонили від посади.

Кореспонденти Суспільного телефонували до Олени Іващенко, аби дізнатись її позицію, вона слухавки не підняла.

Тіла двох собак знайшли у холодильниках підприємства зоозахисники. Однією з них була голова громадської організації “Львівське товариство захисту тварин” Наталія Кузнєцова. За її словами, висновку комісії про потребу приспати цих тварин не було.

“Приспати собаку без жодного висновку комісії – лікарів, кінологів, і поза робочим часом, це було зроблено навіть не в робочий час. Собаки не мали показань. У нас в притулку доволі багато собак з такими проблемами в поведінці, до них можна знайти підхід, потрібен час”, — каже голова ГО “Львівське товариство захисту тварин” Наталія Кузнєцова.

За словами Наталії Кузнєцової, зараз вони очікують на проведення розтину тіл собак, та проведення експертизи. У ЛКП “Лев” Суспільному повідомили, що цю ситуацію коментувати не будуть.