Четвер, 13 Червня

У Львові біля заводу “Електрон” збудують апартаменти та житло

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Будівлі, в яких проведуть реконструкцію і добудову, давно не використовуються

Львівська міськрада дозволить замість закинутих приміщень біля заводу “Електрон” на вул. Стороженка, збудувати апартаменти та житлові квартири з підземним паркінгом. Про це у вівторок, 21 травня, повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев на засіданні виконавчого комітету, пише Lviv.media.

Йдеться про три будівлі на вул. Стороженка 25а, 25б та 27, де розташовані нежитлові будинки та господарські приміщення, які давно не використовуються. Загальна площа ділянок 0,17 га. Їх планують реконструювати під громадсько-житлову забудову. Згідно з візуалізації замість 3-поверхових будівель тут облаштують 6-поверховий житловий будинок з внутрішнім озелененим подвір’ям та майданчиком для мешканців, а також комплекс з громадськими приміщеннями.

“Насправді достатньо занедбана місцина в Залізничному районі. Власне, підприємство звернулося для того, щоб отримати містобудівні умови та обмеження на такий громадсько-житловий комплекс. Планується збереження цінних історичних фасадів та формування нових включень в систему архітектурного вистрою вулиці з таким седбеком останнього поверху від карнизу”, — пояснив Антон Коломєйцев.