П’ятниця, 30 Вересня

Суд підтримав рішення ЦВК, яка відмовилась реєстувати Парасюка кандидатом на вибори

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Народний депутат України Володимир Парасюк вирішив оскаржити у суді відмову ЦВК реєструвати його кандидатом у депутати на позачергові парламентські вибори, – пише Форпост.

Проте, вчора, 25 червня, суд виніс рішення на користь ЦВК. Після цього Парасюк повідомив, що планує оскаржувати це рішення у апеляційному суді.

За словами нардепа, причина відмови Центрвиборчкому була формальною.

“Їм не сподобалась моя платіжка. Усі документи подав, отримав довідку, що вони їх отримали. Переконали, що з ними проблем жодних немає. Я дотримувався усіх норм закону”, – відзначив Парасюк.

Нардеп також припускає, що відмова Центрвиборчкому може мати політичне підґрунтя.

“Наскільки я сьогодні побачив із реакції голови ЦВК, це упереджене ставлення і небажання пояснити свою відмову… Більша частина членів ЦВК – представники Порошенка, а я завжди виступав в опозиції до нього. Тому це, швидше за все, може бути політичне рішення”, – каже Парасюк.

Сьогодні ще раз переконався, що в Україні просто немає правосуддя, а рішення приймаються на чиєсь замовлення.Дуже тішусь, що так багато людей прийшли нас підтримати. Дякую Вам усім.О 22:00 вийду в прямий ефір і відповім на всі ваші запитання! Зробіть, будь ласка, репост!

Gepostet von Parasiuk Volodymyr am Dienstag, 25. Juni 2019

Відхилили запит Парасюка на реєстрацію у Центрвиборчкомі 23 червня. Однак повідомили про своє рішення лише наступного дня. Пояснили це тим, що “забули”.

Share.