П’ятниця, 1 Березня

Суд не задовільнив скаргу адвоката Романа Матиса, якого підозрюють у розкраданні гуманітарки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

31 травня 2022 року колегія суддів з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду розглянула у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу адвоката Н.А. Герасимчук в інтересах Р.Є. Матиса на ухвалу слідчого судді Галицького районного суду м. Львова щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Про це повідомив пресцентр Львівського апеляційного суду.

Під час судового засідання захисник підозрюваного просив застосувати до нього більш м’який запобіжний захід, а також вважати розмір внесеної застави у сумі 2 млн грн для звільнення з -під варти – непомірним.

Прокурор у судовому засіданні заперечив апеляційну скаргу та просив залишити ухвалу слідчого судді Галицького районного суду м. Львова без змін.

Заслухавши доводи сторін колегія суддів з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду залишила без задоволення апеляційну скаргу, а ухвалу суду першої інстанції – без змін.

Нагадаємо, 30 травня, колегія суддів з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду також залишила без задоволення апеляційну скаргу захисника Євгена Шпитка, який підозрюється у продажі гуманітарної допомоги під час воєнного стану, за попередньою змовою разом із іншими особами.