Ракетний удар по Львову: УКУ відкрив рахунок для постраждалих і задонатив 1 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український католицький університет виділив 1 млн грн на допомогу сім’ям, які постраждали внаслідок ракетного удару окупантів по багатоповерхівці на вул. Стрийській. Долучитися до фінансової допомоги може кожен охочий. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише Львівський портал.

Через удар російської ракети у житловий будинок на вул. Стрийській житло втратили близько 60 сімей. Місто збирається відбудувати багатоповерхівку, яка є пам’яткою архітектурою, втім Андрій Садовий вже зауважує, що це не вдасться зробити оперативно.

«Ми відбудуємо знищений будинок, який є памʼяткою архітектури. Але це буде не завтра. Кожен, кому потрібне житло, отримає компенсацію для тимчасової оренди квартири. Місто допоможе знайти квартиру для тимчасового проживання. А до того люди житимуть за бажанням у містечку для переселенців, або гуртожитку УКУ», – відзначив мер.

Зі свого Український католицький університет відкрив збір на допомогу постраждалим львів’янам і перерахував перший 1 млн грн. Допомогти можуть і всі охочі, здійснивши будь-яку пожертву за цим посиланням, або скористатись реквізитами:

Заклад вищої освіти «Український католицький університет»

IBAN: UA 84 325365 0000002600902703520

АТ «Кредобанк»

ЄДРПОУ 26205857

Призначення платежу – благодійна пожертва на користь жертв ракетного обстрілу Львова.

Додамо, що на першочергові роботи у пошкоджених внаслідок ракетного удару будинках із резервного фонду бюджету Львова виділили 100 млн грн. Загалом понівечено 18 дахів, майже 1000 вікон. На місцях працюють комунальні служби.

Нагадаємо, у ніч на 6 липня росіяни атакували Львівщину 10 ракетами «Калібр», 7 із них вдалося збити. Одна ракета поцілила в житловий будинок у Львові.

Пошуково-рятувальні роботи в зруйнованому російським ракетним ударом будинку завершили зранку 7 липня. Загалом загинули 10 людей, ще 48 отримали поранення. Шестеро постраждалих лежать у лікарні.