Субота, 25 Вересня

CNN опублікувало статтю про Львів та інші українські місця

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Видатне американське агентство новин CNN розмістило у себе на інтернет-порталі статтю про 11 найкращих українських місцин, де слід побувати туристу.

«Яскраві міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і доброзичливе ставлення це все те, що робить країну особливим туристичним призначенням, незалежно від присутніх проблем. Відсутність масового туризму надає Україні чарівність та її автентичність, що часто відсутнє в інших місцях світу», – пише автор.

Львів увійшов у ТОП-11 місць, які, на думку автора, змусять Вас закохатися у цю Східноєвропейську країну.

«Львів вважається культурною столицею України з найбільшою в Україні кількістю західної архітектури. Старе місто славиться прекрасними вузькими вуличками, чудовими церквами, цікавими музеями і чарівною атмосферою. Це затишне і гостинне місце, де є ряд тематичних ресторанів, кнайп та клубів. Незалежно від сезону, Львів завжди є популярний серед українців, які приїжджають сюди на вихідні, щоб відчути флюїди Старого міста», – зазначено у виданні.

Побувавши у Львові, гості також можуть відвідати так звану “Золоту підкову” Львівщини: найвідоміші регіональні замки – Олеський,  Золочівський і Підгорецький, що розташовані дугою, яка подібна по формі до підкови.

До списку рекомендованих місць України також увійшли Чернівці, Софіївський парк в Умані, Київ, Мукачеве, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський.

 

 

Share.