Понеділок, 15 Квітня

Через відсутність укриттів навчання у Львівському медичному університеті імені Данила Галицького проводитимуть онлайн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Через відсутність укриттів навчання у Львівському медичному університеті імені Данила Галицького проводитимуть онлайн, розпочати його планують 1 вересня. Про це під час інтерв’ю Tvoemisto.tv повідомив ректор університету Борис Зіменковський.

«Найімовірніше, розпочнемо навчання з 1 вересня. Не бачу потреби робити це швидше, ламати весь навчальний процес. Навіщо? Щоб зекономити на теплоенергії? Якщо буде дистанційне навчання, то й так зекономимо», – сказав він.

За його словами, навчання, очевидно, починатимуть онлайн через те, що в університеті майже немає укриттів. Наприклад, в одному з корпусів при нормальній кількості учасників навчального процесу, а це 500 людей, в укритті може поміститися 150.

«Чи можу я дозволити навчання, якщо всім не вистачає місця? Це ж відповідальність за чиєсь життя», – додає ректор.

Зазначимо, що попри війну кількість студентів у медичному університеті майже не зменшилася. З майже шести тисяч студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького 1620 – це іноземці, зокрема, індійці, поляки, жителі країн Африки. Загалом – з 39 країн світу. Через запровадження воєнного стану всі навчалися онлайн.

Навчання залишили одиниці, найбільше серед них – студенти з Африки. Таких лише близько 20-25 людей.