П’ятниця, 1 Грудня

Американські студенти передали кошти на спеціальний апарат для немовлят у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Свої літні канікули американські студенти університету штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук витратили на кампанії із збору коштів, аби придбати для маленьких пацієнтів в Україні веносканер. Йдеться про спеціальний апарат, який дозволяє на дитячій ручці бачити найдрібніші кровоносні судини. Про це повідомили у БФ «Крила надії», пише Твоє Місто.

«Цій крихітці на фото не має ще місяця, і весь той час вона перебуває у лікарні з одним з найскладніших захворювань – синдромом аспірації меконію. Щоб навчитися самостійно дихати і їсти, Настуні постійно вводять ліки. Роблять це за допомогою катетерів, які потрібно змінювати. Для таких малюків це дуже травматична процедура, адже їхні судинки дуже дрібні, і не завжди вдається влучити з першого разу. Веносканер дозволяє побачити ці судинки чітко, і таким чином зменшує кількість проколів та травматизм», – йдеться в повідомленні фонду.

Такої ж допомоги у віддленні, де лікується маленька підопічна, щоденно потребує до 30 немовлят.

Тепер лікарня Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова має такий апарат завдяки студентській організації American Students for Health. Збірку організува Daniel Razgonyaev, українець за походженням, якому лише 19 років. Він виріс у США, і дуже переймався ситуацією в Україні, тому знайшов вихід як бути корисним своїй Батьківщині на відстані.