Понеділок, 22 Липня

75 мiльйoнiв нa iдeї: y Львoвi стaртyвaв прийoм зaявoк нa Грoмaдський бюджeт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові стартував прийом заявок на Громадський бюджет 2021-2022. Подача проєктів традиційно триватиме до 15 вересня. На проєкти-переможці у міській скарбниці передбачено 75 мільйонів гривень.

Подати їх можна на веб-сайті www.lviv.pb.org.ua або через Центри надання адміністративних послуг Львівської міської ради.

Як зазначив керівник департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський, розмір Громадського бюджету дозволить в наступному році реалізувати щонайменше 8 великих та близько 100 малих проєктів у Львові та у приєднаних громадах.

Цьогоріч, зважаючи на карантинні обмеження, у процедуру подачі заявок внесено незначні технічні зміни.

«Зміни стосуються особливостей, пов’язаних з пандемією. Для того, щоб мінімізувати ризики, було запроваджено електронний збір підписів. Нагадаю, для подачі малого проєкту потрібно зібрати 15 підписів на його підтримку, для великого – 50. В попередні роки це можна було зробити в паперовому вигляді: роздрукувати підписний лист, зібрати ці підписи, зробити фото та завантажити в електронну систему. Тепер це можна зробити в електронний спосіб, тобто люди таким самим способом, як вони пізніше голосуватимуть, з допомогою електронної ідентифікації, зможуть віддати свій голос вже на стадії збору підписів, щоб спростити роботу для автора і щоб це відбувалося в більш безпечний і сучасний спосіб. Також передбачено, що засідання робочої групи по Громадському бюджету може відбуватися онлайн», – розповів начальник відділу розвитку мікрогромад та громадських ініціатив департаменту міської агломерації ЛМР Орест Файфурка.

Нагадаємо, після подачі буде відбуватися оцінка проєкту, її здійснюватимуть профільні виконавчі органи Львівської міської ради. Схвалені виставлять на голосування, яке традиційно відбуватиметься з 1 до 15 листопада. Проєкти, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями та будуть реалізовані у 2022 році.