Понеділок, 11 Грудня

Львів закупив та передав два авто для 125-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів підтримує захисників. Сьогодні, 30 липня, мерія передала ще два джипи 125-й бригаді територіальної оборони Львова. Їх передали в межах міської програми підтримки ЗСУ. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Ще два джипи допомагатимуть 125 окремій бригаді територіальної оборони Збройних сил України боротись за Перемогу. Від імені громади передали сьогодні два авто в межах міської програми підтримки ЗСУ.

Нагадаю, що на сесії Львівської міської ради за спільної ініціативи міського голови та всіх фракцій було прийнято ухвалу щодо закупівлі 30 авто для ЗСУ», – сказав Андрій Москаленко.

Львів постійно скеровує кошти з місцевого бюджету на обороноздатність та підтримку львівських військових. Станом на початок липня сума скерованих грошей становила понад 61 млн грн. Зокрема, як повідомляв міський голова Львова Андрій Садовий, кошти йдуть на пошиття військової форми, закупівлю генераторів резервного живлення, засобів звʼязку, бронежилетів, технічного та операційного забезпечення, пального тощо.

А на сесійному засіданні Львівської міської ради, яке відбулось 30 червня, було ухвалено рішення про придбання 30 автомобілів для потреб захисників.