Вівторок, 29 Листопада

Львів’янин підняв свій рейтинг до омріяного рівня багатокілометровим супермарафоном

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наразі бігун серед тих 20 претендентів, котрі отримають можливість подорожувати Арктикою.

200-кілометрова дистанція стала чималим випробуванням для львів’янина Валерія Шипунова, котрий вирішив пробігти величезну відстань заради потрапляння до складу учасників полярної експедиції. Чоловік розраховує на голоси на свою підтримку від користувачів у всьому світі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме голосуванням має визначитися склад 20 обраних відчайдухів, які протягом тижня подолають 300 км в Арктиці. Його біг розтягнувся на понад 20 годин, із запланованих 200 надвечір львів’янин пробіг більше 150. Він трохи сповільнив темп, але впевнено йде до мети. У наметі в Стрийському парку, де бігає українець, розташувалися його рідні та друзі, котрі тримають напоготові перекус і теплі напої. Також є кілька людей, які час до часу біжать поруч з Валерієм, аби підтримали його на шляху до мрії.

Випробуванням для Валерія стали не тільки кілометраж і час, а ще й погода, бо вдень у Львові йшов дощ, а надвечір засніжило. Під ногами слизько і мокро, але спортсмен каже, що не зважає на таку ситуацію – за полярним колом умови будуть значно гірші. Тим часом його рейтинг на профільному сайті виріс суттєва – і хлопець опинився на 19-му місці. Отже, станом на цю мить українець потрапляє до складу учасників омріяної ним експедиції.

29-річний львів’янин Валерій Шипунов зважився на рекордний забіг. У такий спосіб він готується до семиденного походу Арктикою у квітні 2018 року, під час якого учасники здійснять забіг на 300 км. Учасників експедиції оберуть за допомогою голосування на сайті Fjallraven Polar, тож забігом Валерій також привертає увагу до голосування. Загалом він пропагує здоровий активний спосіб життя.