Неділя, 23 Червня

Львів’яни закликають влаштувати флешмоб у парку культури заради працівника одного із атракціонів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Навіть 40-річні львів’яни пам’ятають цього чоловіка зі свого дитинства. Петро Михайлович не один десяток років працює контролером на атракціоні «Веселі гірки» в парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького у Львові. Він завжди усміхнений, привітний, а тим, хто двічі покатається на цій каруселі, залюбки пропонує третій раз безкоштовно! Така собі «акційна пропозиція». У Facebook Галина Савчак запропонувала задля нього влаштувати своєрідний флешмоб, передає PRESS-ЦЕНТР.

«Хочу висловити велику подяку Людині на фото – Петру Михайловичу. Всі, хто буває у Львові на атракціонах у парку ім.Б.Хмельницького (у парку культури), неодмінно впізнають його :). Петро Михайлович вже багато років працює на атракціоні «Веселі гірки». Людина завжди усміхнена, з гарним настроєм, просто заряджає позитивом та енергією кожного відвідувача. Шановний Петре Михайловичу, низький Вам уклін та величезне дякую за Вашу людяність і відданість роботі! Бажаємо Вам міцного здоров`я, натхнення до роботи ще на багато-багато років!

Пропоную наступної неділі – 3.06.18р. о 12:00 зустрітись усім охочим в парку ім.Б.Хмельницького біля «Веселих гірок». З собою, по можливості, мати гелеві кульки або цукерки і гарний настрій. До неділі є ще трохи часу, приймаються і розглядаються усі пропозиції та ідеї. Оскільки я ініціатор – з мене торт для пана Петра. Давайте разом подякуємо цій чудові Людині. Такий день він запам`ятає на все життя!», – написала жінка.

Під її постом користувачі соцмережі залишають безліч коментарів:

«Передайте вітання і дякую пану Петру, він насправді це заслужив)))», «Цей чоловік – справжній Чарівник! Третій раз пропонує покататися безкоштовно, завжди дякує, коли перевіряє квиточки, я пам’ятаю його ще зі свого дитинства!», «Респект, підписуюсь під кожним словом!», «Добрий Чарiвник з мого дитинства) Божого благословення йому за любов та доброзичливiсть!», «Неперевершена людина, яка супроводжує нас з дитинства».

Також пишуть, що пан Петро – родом із Сокаля, але у Львові живе вже багато років.