П’ятниця, 1 Липня

Львів’яни провели в аеропорту флешмоб до Дня міста (Відео)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сьогодні у новому терміналі міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбулося музичне дійство, приурочене 762-ій річниці заснування Львова. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

У ньому взяли участь колективи ДМШ № 5, а саме: духовий оркестр «Львівські фанфари», хор «Тоніка» та вокально-хореографічна група мажореток «Феєрія».

Одна із учасниць флеш-мобу, 16-річна Настя Сеньковська розповіла, що мажоретки – це дівчата, які супроводжують оркестр на парадах й фестивалях і приймають участь у дефіле.

«Буде два дефіле: хіти rock-n-roll – це збірка всіх творів такого стилю, під які ми танцюватимемо. Також буде «Ла-ла-ла» – це збірка футбольних хітів. Такі твори найбільш динамічні і найбільше приваблюють людей, тому ми й обрали їх», – розповідає дівчинка.

Флеш-моб до Дня Львова

У ТЕРМІНАЛІ АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» БЛИЗЬКО 100 АРТИСТІВ ВЛАШТУВАЛИ МУЗИЧНИЙ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ МІСТАСьогодні у новому терміналі МА «Львів» ім. Данила Галицького відбулося музичне дійство, приурочене 762-ій річниці заснування Львова.У ньому взяли участь колективи ДМШ № 5, а саме: духовий оркестр «Львівські фанфари», хор «Тоніка» та вокально-хореографічна група мажореток «Феєрія».Одна із учасниць флеш-мобу, 16-річна Настя Сеньковська розповіла, що мажоретки – це дівчата, які супроводжують оркестр на парадах й фестивалях і приймають участь у дефіле.«Буде два дефіле: хіти rock-n-roll – це збірка всіх творів такого стилю, під які ми танцюватимемо. Також буде «Ла-ла-ла» – це збірка футбольних хітів. Такі твори найбільш динамічні і найбільше приваблюють людей, тому ми й обрали їх», – розповідає дівчинка.Загалом у веселому музично-танцювальному виступі взяли участь близько 100 артистів. Вони виконали декілька популярних мелодії запрошуючи усіх присутніх гостей та мешканців Львова доєднатися до святкування Дня міста.«Сьогодні вперше залучено з нашої школи близько 100 учасників. Це хор «Тоніка», духовий оркестр «Львівські фанфари» та мажоретки «Феєрія». Ми представили туристам дуже насичену програму, у якій виконали цікаві українські фольклорні речі, влаштували шоу-дефіле. А родзинкою виступу було спільне виконання хору у супроводі оркестру пісні про Львів», – розповів Андріан Леськів, диригент духового оркестру «Львівські фанфари», директор Дитячої музичної школи № 5 у Львові.Нагадаємо, що «Львівські фанфари» вже стали постійними гостями аеропорту. Останній раз вони виступали тут напередодні Нового року з програмою «Різдвяні світові хіти».І вже традиційно їхні концерти у терміналі викликають велику зацікавленість та сплеск позитивних емоцій. Так і цього разу – свято зустріло гостей Львова вже при виході з трапу літака. Тож навіть ті, які й не знали про День народження міста, або були, всього лиш, транзитними пасажирами – дізнались про нього та зарядились позитивним весняним настроєм.

Opublikowany przez Міжнародний аеропорт "Львів" 4 maja 2018

Загалом у веселому музично-танцювальному виступі взяли участь близько 100 артистів. Вони виконали декілька популярних мелодії запрошуючи усіх присутніх гостей та мешканців Львова доєднатися до святкування Дня міста.

«Сьогодні вперше залучено з нашої школи близько 100 учасників. Це хор «Тоніка», духовий оркестр «Львівські фанфари» та мажоретки «Феєрія». Ми представили туристам дуже насичену програму, у якій виконали цікаві українські фольклорні речі, влаштували шоу-дефіле. А родзинкою виступу було спільне виконання хору у супроводі оркестру пісні про Львів», – розповів Андріан Леськів, диригент духового оркестру «Львівські фанфари», директор Дитячої музичної школи № 5 у Львові.

Нагадаємо, що «Львівські фанфари» вже стали постійними гостями аеропорту. Останній раз вони виступали тут напередодні Нового року з програмою «Різдвяні світові хіти».

І вже традиційно їхні концерти у терміналі викликають велику зацікавленість та сплеск позитивних емоцій. Так і цього разу – свято зустріло гостей Львова вже при виході з трапу літака. Тож навіть ті, які й не знали про День народження міста, або були, всього лиш, транзитними пасажирами – дізнались про нього та зарядились позитивним весняним настроєм.

Share.