Вівторок, 21 Травня

Львів’яни просять ввести онлайн-оплату проїзду у маршрутках

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

11 квітня львів’янка Христина Козій зареєструвала електронну петицію до Львівської міської ради з проханням запровадити електронну оплату проїзду у міських маршрутках. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

«Незважаючи на всі недоліки, спосіб оплати проїзду безготівково через QR-код є найпрозорішим з тих, що існують у Львові. Він добре працює в електротранспорті та знайомий львів’янам. Такий спосіб оплати впорається з проблемою великої кількості окремих перевізників, бо зможе ідентифікувати кожну машину. Тому пропоную ввести оплату через QR-код як ще один можливий спосіб оплати проїзду в міських маршрутках та автобусах Львова», – йдеться в петиції.

Як розповів Львівському порталу голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, автотранспортні підприємства не є проти введення безготівкової оплати проїзду у міських маршрутках:

«Неможливого немає нічого. Ми вже давно ведемо розмову, пропонуємо, щоби зробити проїзд у маршрутках безготівковим. Але тут все залежить від Львівської міської ради», – зауважив Іван Велійка.

Зазначимо, для того, аби Львівська міськрада розглянула петицію про запровадження онлайн-оплати проїзду в маршрутках, потрібно зібрати 500 підписів мешканців. Підписатися під петицією можна тут.

Нагадаємо, безготівкову оплату проїзду в електротранспорті Львова ввели на початку 2017 року. Для того, щоб оплатити проїзд, потрібно через мобільний додаток Privat24 зісканувати наліпку із QR-кодом.