Понеділок, 27 Березня

Львів’яни можуть обрати найкращого двірника міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛМР проводить конкурс на звання найкращого двірника міста з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства, повідомляє Tvoemisto.tv.

У Львові стартував конкурс на обрання найкращого двірника міста. Він триватиме до 14 березня. Про це йдеться в повідомлені на сторінці «Гарячої лінії Львова» у Facebook.

«Якщо ваш двірник гідний відзнаки, то підтримайте його. Адже щоденна робота двірника є нелегкою. Здебільшого ми звертаємо увагу на недоліки в роботі комунальників, забуваючи про те, скільки доброго вони роблять для нас. Розпочнімо весну з позитиву!», – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб підтримати свого кандидата, львів’ян просять у коментарі під оголошенням на сторінці у Facebook написати ім’я та прізвище двірника чи номер будинку, який він обслуговує. Якщо ж він уже згаданий в іншому коментарі, організатори просять висловити свою підтримку, лайкнувши те чи інше прізвище.

Переможця конкурсу визначать 16 березня. На честь професійного свята найкращий двірник Львова отримає подарунок від громади міста.