Середа, 28 Лютого

Львів’яни можуть безкоштовно перевіритися на ВІЛ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Комунальній 2-ій міській поліклініці м. Львова, що знаходиться за адресою вул. Симоненка, 4, розпочалися заходи у рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити, які проводитимуться БО “БТ “Мережа” м. Львів” у співпраці з AHF Ukraine.

Всі бажаючі відвідувачі цього лікувального закладу зможуть безкоштовно та конфіденційно протестуватись на ВІЛ з допомогою швидких тестів. Заходи з тестування у другій міській поліклініці продовжуватимуться до 12.00 22 листопада, а після цього продовжаться 23-24 листопада з 9.00 до 12.00 у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги за адресою – вул. Миколайчука, 9.

© БО “БТ “Мережа” м. Львів”

Також 21 листопада з 10:30 у подвір’ї департаменту охорони здоров’я на вул. Конопницької, 3, працюватиме мобільна лабораторія, яка теж тестуватиме на ВІЛ за допомогою експрес-тестів.

Акцію організовує в межах «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» Благодійний фонд «Салюс» спільно з Львівським обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки департаменту охорони здоров’я та Альянсу громадського здоров’я.

У тестуванні візьмуть участь керівники обласних закладів охорони здоров’я. Усі охочі зможуть пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ.

Запрошуємо всіх небайдужих до власного здоров’я скористатись цією можливістю.