Вівторок, 21 Травня

Львів’янки зможуть безкоштовно обстежуватися на новому мамографі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У рамках субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій» львівські медзаклади отримають додаткові УЗД-апарати та мамограф. Медтехніку вдалось придбати на зекономлені кошти від проведення міжнародних конкурсних торгів.

Про це йдеться в повідомленні Центру громадського моніторингу та досліджень, передає Tvoemisto.tv.

Відповідно до інформації, у Львівському діагностичному центрі встановлять сучасний мамограф, що має можливість виявити міліметрові злоякісні утворення молочної залози у жінок. Він має запрацювати у червні 2018 року. У Львівській обласній клінічній лікарні, Західному спеціалізованому дитячому медичному центрі та Львівському діагностичному центрі також встановлять УЗД-апарати. Відповідно до повідомлення прес-служби ЛОДА, вартість обладнання склала 4,5 млн грн.

«Це апарат експертного класу, який дозволяє прицільно візуалізувати орган та досконало проводити обстеження на найвищому рівні», – зазначила експертка департаменту охорони здоров’я з УЗД-діагностики ЛОДА Наталія Ференц.

Під час реалізації субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій» у Львівській області було відкрито 6 скринінгових центрів – два у Львові, по одному у Червонограді, Стрию, Дрогобичі та Самборі. Понад півсотні медичних закладів області отримали сучасну ком’ютерну техніку, яка дозволяє вести електронний реєстр жінок Львівщини, а також майже у сотні лікарських амбулаторій проведено ремонтні роботи, які дозволили покращити якість обслуговування пацієнтів.