П’ятниця, 19 Квітня

Львів’янка Христина Погранична здобула два золота на змаганнях у Латвії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Христина посіла перші місця у змаганнях із м’ячем та булавами.

Львів’янка Христина Погранична стала чемпіонкою Міжнародного турніру юніорок «Ризька весна» у змаганнях з м’ячем та булавами. Про це йдеться на сайті Федерації гімнастики України, передає Tvoemisto.tv.

У фінальному змаганні з м’ячем Христина отримала 17,050 балів, які принесли їй перше місце, а у фіналі з булавами судді оцінили виступ львів’янки максимальною кількістю балів турнірної таблиці – 15,950.

Нагадаємо, 7 лютого Христина Погранична перемогла у змаганнях серед кандидатів у майстри спорту та здобула Кубок України з художньої гімнастики. Пізніше Христина виборола право України брати участь у юнацьких Олімпійських іграх. Львів’янка є чинною чемпіонкою України з художньої гімнастики. Раніше вона перемогла у змаганнях у ОАЕ, Естонії, Угорщині, Португалії, Словаччині. Христина є переможницею та призеркою понад 140 міжнародних та всеукраїнських турнірів. Від 2016 року є членкинею юніорської збірної України з художньої гімнастики, вважається однією з найсильніших гімнасток-юніорок в Україні.

У травні 2017 торік Христина отримала почесне звання «Львів’янка року», її під час голосування мешканці Львова віддали 61,3% голосів.