П’ятниця, 19 Липня

Львів’янам показали новий Boeing 777, який до Львова не літатиме?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У аеропорті «Львів» відбулася презентація широкофюзеляжного далекомагістрального літака Boeing 777-200ER авіакомпанії «Міжнародної Авіалінії України», який найближчим часом із трьома «побратимами» здійснюватиме польоти до Бангкоку, Нью-Йорку і Пекіну. Попри презентацію, прямих далекомагістральних рейсів зі Львова від авіакомпанії МАУ у найближчі два роки не очікується.

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомила директора з комунікацій авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» Євгенія Сацька, передає Львівський портал.

Також стало відомо, що Boeing 777-200ER здатен за раз перевезти 361 пасажира. Це не нові літаки, а повністю оновлені під потреби МАУ.

«На жаль аеропорт «Львів» один із небагатьох аеропортів України, який, окрім аеропорту «Бориспіль», готовий технічно приймати літаки такого пасажирського типу. Ми ж мережевий перевізник і зараз будуємо свій основний хаб у «Борисполі». Але це не означає, що жителі західної України будуть обділені, адже транзитні ціни МАУ обіцяють бути привабливими», – повідомила вона.

Тим часом, генеральний директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська, закликає МАУ зробити львів’янам подарунок – далекомагістрального сполучення вже під новий 2019 рік.

«Ми щасливі бачити цей літак у Львові. Сподіваємося, що ця подія стане черговим кроком до нашої спільної мрії – далекомагістрального сполучення Львова із аеропортами США та Канади, бо аеропорт «Львів» готовий обслуговувати такі повітряні судна… Надіємося, що у авіакомпанії МАУ оцінять нашу готовність і вони дадуть нашим пасажирам надію, що такі літаки невдовзі здійснюватимуть польоти зі Львова до Нью-Йорка і Торонто, адже потенціал ринку є. Наші пасажири зазвичай літають до США та Канади трансфером, через Варшаву», – повідомила Тетяна Романовська.

Окрім того Тетяна Росмановська запропонувала МАУ розвивати на базі аеропорту «Львів» західно-регіональний хаб.

«Львів» здатний бути не лише резервним аеропортом для літаків Boeing 777-200ER авіакомпанії МАУ. «Львів» цілковито може бути другим основним аеропортом компанії МАУ і виконувати повне завантаження літаків на далекомагістральних напрямках», – запевнила керівник летовища.

Водночас у коментарі Львівському порталу Євгенія Сацька розповіла, що МАУ цікавить сполучення зі Львова до Неаполя (Італія), Валенсії, Аліканте (Іспанія), Батумі (Грузія) та Каунасу (Литва).

«Ми зацікавленні у відкритті постійних рейсів, а не сезонних. МАУ уже давно намагається відкрити зі Львова рейс до італійського Неаполя (сьогодні активно виконується авіакомпанією Ernest Airlines – ред..) Також ми не проти розширення іспанського сполучення до Валенсії і Аліканте. Нас також дуже цікавити напрямок Львів – Батумі, але в Батумі надзвичайно дорогий аеропорт… Відновлювати польоти зі Львова до литовського Вільнюса не планується, але розглядається відкриття рейсу до сусіднього міста Каунасу», – повідомила Євгенія Сацька.

«Революційних напрямків зі Львова цього року не очікується, але все може бути. Ми оновлюємо флот і деякі літаки прибувають раніше, ані ж ми планували», – додала представник МАУ.

Boeing 777-200ER МАУ. Фото: Максим Арсланов

Фото: Андрій Котенський, Львівський портал