П’ятниця, 24 Травня

Львів’ян запрошують на «Місто професій» (оновлено)

Кожен з нас відчуває, як стрімко змінюється світ. Як на зміну одним цінностям приходять інші. І так важливо, для кожного з нас сформувати правильну координату цінностей у власних дітей. Щоб їх життя було реалізацією потенціалу.

19 травня в парковій зоні ім. І. Франка, вже п’ятий рік поспіль відбудеться національний проект «Місто професій». Організатори дуже прискіпливо ставляться до вибору «роботодавців» для дітей. Адже від них залежить, яке уявлення складеться у дитини про ту, чи іншу професію.

Генеральним партнером цьогорічного заходу виступить інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc. Майданчик компанії буде найбільшим і презентуватиме відразу кілька професій. Місія компанії співпадає з цінностями проекту «Місто професій» – це піклування про дітей та реалізація їх мрій.

Це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні, участь у якому можуть брати діти віком від 3 до 18 років. На вході до паркової зони кожна дитина зможе отримати паспорт та «влаштуватись на роботу». Ознайомлювати діток з особливостями кожної професії будуть справжніфахівці своєї справи – поліцейські, рятувальні-пожежники, будівельники, лікарі, фармацевти, футболісти та ін.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Ініціатором та організатором заходу виступає Міжнародний діловий журнал «Community» та Благодійний фонд «Місто професій» в особі керівника Тетяни Люльки.
Співорганізатор – «Об’єднання «Самопоміч».
Генеральний партнер у місті – інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc.

ОНОВЛЕНО:

У зв’язку з погодними умовами захід перенесено на іншу дату.
Команда організаторів дуже засмучена цим, але позитивні емоції дітей набагато важливіші.
Просимо поширити це оголошення, щоб не засмучувати жодну дитину чи батьків, що завтра можуть завітати до парку.

*Партнерська публікація