Понеділок, 4 Березня

Львів’ян запрошують на допрем’єрний показ фільму “Шляхетні волоцюги”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

20 вересня о 19:00 у кінотеатрі “Планета Кіно (Forum Lviv)” відбудеться допрем’єрний показ фільму про львівських батярів – “Шляхетні волоцюги”, який знімали на вулицях міста Лева.

Після завершення сеансу відбудеться прес-конференція за участі режисера фільму Олександра Березаня, продюсера Дмитра Кравченка та акторів – Юрія Хвостенка, Януша Юхницького, Ореста Гарди та гурту “Ray Band”, – передає 032.ua.

Події музичної комедії “Шляхетні волоцюги” розгортаються у Львові 1939 року. Головні герої – батяри Бодя (Іван Шаран) і Мірек (Юрій Хвостенко) керуються у житті гаслом «любити Львів, жінок і жарти». Та не усі їхні жарти вдалі. Одна з витівок призводить до того, що вони починають опікуватись милою дівчиною Христею (Ірина Гришак).

Зазначимо, що субкультура батярів була поширеною у Львові з середини 19 до середини 20 століття. Автори фільму вирішили показати широкому загалу львівських батярів.

Ідея створення фільму зародилася в 2012 року. Пізніше стрічка стала переможцем відбору Держкіно та отримала фінансування з бюджету. Сценарій до музиної комедії писали спільно Тарас Боровик та Дмитро Наумов.

Нагадаємо, що основні зйомки проходили у Львові наприкінці літа 2017 року, деякі сцени знімалися у павільйонах Києва. За попередньою інформацією, загальний бюджет фільму склав трохи більше 37 мільйонів гривень.

© facebook.com/volocjugi.film