Понеділок, 4 Березня

Львів викупить ще шість ділянок для добудови вулиці Ряшівської

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів викупить ще низку ділянок для добудови вулиці Ряшівської. Відповідний проєкт ухвали про викуп ще земельних ділянок для будівництва вулиці Ряшівської (проєктованої) з транспортними розв’язками від вул. Кульпарківської до вул. Патона погодили на пленарному засіданні сьогодні, 9 березня. За таке рішення проголосував 51 депутат, повідомляє Твоє Місто.

Йдеться про викуп шести ділянок хагальною площею 0,23 га. Як додають у пояснювальній записці, прийняття цієї ухвали дозволить визначити викупну ціну земельних ділянок із метою наступного будівництва вулиці Ряшівської. Попередньо у 2021-2022 роках міська рада вже викупила 34 ділянки на загальну суму понад 9,5 млн грн, а у 2022-му – ще 18.

Нагадаємо, що про будівництво вул. Ряшівської (проєктованої) з транспортними розв’язками від вул. Кульпарківської до вул. Патона вперше заговорили ще у 2009 році. Тоді місто готувалось до футбольного чемпіонату «Євро 2012». Нову трикілометрову вулицю планували збудувати із чотирма смугами, велосипедною доріжкою та п’ятьма підземними і наземними переходами. На правих поворотах та виїзді з прилеглих вулиць запланували влаштувати додаткові смуги.

На початку 2013 року на одній із ділянок поблизу вулиці Ряшівської планували побудувати спорткомплекс до «Євробаскету 2015», який мав відбутися у Львові. Проект передбачав й будівництво вулиці. Втім цей проект також заморозили.