Четвер, 18 Квітня

Львів відсудив понад 1 млн грн в готелю та магазину, які заборгували за оренду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові юристи департаменту містобудування відсудили на користь громади понад 1 млн грн, які за користування комунальною землею заборгували два ТЗОВ. Як повідомляє Львів. Містобудування, це вже рішення апеляції, оскаржити які не можливо, передає “Еспресо.Захід“.

ТЗОВ “Євроготель” користується земельною ділянкою площею 762 м кв. на вул. Тершаковців, 6-а. Борг підприємця “виріс” ще до лютого 2020 р. Юристи ЛМР неодноразово надсилали на адресу ТЗОВ “Євроготель” претензії-нагадування щодо оплати боргу.

“Втім добровільно сплатити кошти там не захотіли. Тож довелось звернутись до суду. Тепер, за рішенням феміди, боржник має сплатити громаді 192 668 грн. До суми боргу тут уже додано інфляційні та 3% річних як штрафні санкції”, – відзначають чиновники.

Двома чималими ділянками на вул. Єрошенка, 28 користується ТЗОВ “Автотранс-Електрон”. При цьому сплачувати за користування землею там чомусь “забували”.

“На липень 2020 року борг підприємства становив майже 550 тисяч грн. Добровільно сплатити заборгованість ТЗОВ також не захотіло. Хоч мало час і можливість. Юристам департаменту містобудування знову довелося йти до суду. Щоправда, тепер підприємець поверне місту майже 870 тис. грн. Адже, крім власне суми боргу, боржникові нараховано також штрафні санкції. Ось такий гепі-енд і нагадування про те, що сплачувати свої зобов’язання потрібно вчасно. Бо через суд точно дорожче!” – додаюють у Львів. Містобудування.