У Львові прилаштовують цуцика, якого вилучили у живодера: щемлива історія чотирилапого

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Шестимісячний цуцик малінуа, якого вилучили у попередніх власників через жорстоке поводження, шукає собі нову родину.

Про це «Вголосу» повідомила зоозахисниця Андріана Байло.

Ця історія розпочалася два місяці тому, коли небайдужі люди розмістили інформацію в соцмережі про цуцика та його жорстокого господаря. Сусіди, які мешкають поруч з живодером, неодноразово чули як той б’є цуцика та зачиняє його у ванній кімнаті на цілий день.

Звернення до поліції нічого не давали. То ж співчутливі сусіди вирішили залучити громадськість.

За словами Андріани Байло, вона відразу відгукнулася на цей заклик і поїхала в помешкання, де утримували цуцика.

«Я поїхала не сама. Звернулася до поліції й разом з ним пішли туди. Поліцейський зізнався, що страшенно боїться собак. То ж я пообіцяла, що буду захищати його від собаки, якщо та спробує напасти. Але агресивним виявився власник», – згадує зоозахисниця.

Втім, побачивши працівника поліції, власник зізнався, що не дає собі ради з вихованням цуцика, який виявився аж занадто активним і погодився віддати його. Також він розповів, що собачку купили через мережу інтернет і вона не має жодних документів, попри те, що є породистою.

Андріана Байло каже, що собаки породи малінуа є дуже активними та потребують спеціальних знань та вмінь від людини, яка їх виховує.

«В перші дні цей цуцик жив у мене вдома. То всі мої коти сиділи на антресолях з переляку. Хоч песик мав на той момент всього лише чотири місяці, але був аж занадто активним. Це притаманно саме цій породі. То ж ми знайшли для нього перетримку у людини, яка вміє з ними поводитися. Зараз вже шукаємо нового господаря. Але від нього так само вимагаємо знань та навичок поводження з такими собаками», – говорить вона.

За словами зоозахисниці, охочих взяти собі шестимісячну собачку на ім’я Тільда багато, але більшість людей просто не уявляють собі особливостей породи собак малінуа.