Неділя, 16 Червня

Львів планує закупити понад 100 одиниць транспорту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У планах Львівської міської ради на наступний рік закупити понад 100 одиниць транспорту.

Про це під час брифінгу, 15 вересня, заявив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ та інфраструктури Сергій Бабак, інформує Дивись.info.

Вже наступного року Львів хоче закупити 10 трамваїв, 10 тролейбусів і близько 100 автобусів середнього класу.

«Ми розглядаємо питання придбання трамваїв, які використовувалися у Німеччині. Це питання на часі. Зараз дивимося, що по ціні і якщо все добре, будемо купувати», — зазначив Сергій Бабак.

Також мер Львова Андрій Садовий заявив, що “Електрон” готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості. Наступного року вже можно буде купити перші взірці цих автобусів.

“З точки зору автобусів середньої місткості, то на сьогодні “Електрон” такі автобуси не випускає, але є добра новина: ми мали спільну зустріч з керівником “Електрону”, і ЛКП “Львівелектротранс” і з цілою командою. І добрим є те, що “Електрон” готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості і, я думаю, що наступного року ми традиційно купимо перші взірці тих автобусів, чим збільшимо кількість робочих місць на підприємстві і дійсно будемо мати у Львові ще один цікавий виріб. Ми будемо купляти і автобуси, і трамваї, і тролейбуси”, – зазначив мер.

Раніше Сергій Бабак заявив, що 70% транспорту у Львові має бути комунальним.

Нагадаємо, вже з наступного тижня мають відкрити перехрестя Мечникова-Личаківська для проїзду трамваїв, а до 1 жовтня для решти транспорту.