Четвер, 13 Червня

Львів передав Гостомелю сучасний реанімобіль

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Перше медичне об‘єднання Львова передало для потреб медиків та військових у Гостомелі сучасний реанімобіль. Він повністю оснащений необхідним обладнанням та медикаментами, тому одразу може виїжджати на виклики, пише ЛМР.

«Цей реанімобіль ми отримали від Matthias Georg Kendlinger та INSO-Lviv на потреби наших лікарень. Але зараз він вкрай потрібен саме тим містам і селам нашої країни, які найбільше постраждали від російської агресії. Швидке перевезення, лікування і одужання постраждалих від війни – це зараз найважливіше», – наголошують у Першому медоб‘єднанні Львова.

До слова, команда львівського Водоканалу має також облаштувати комунікації та благоустрій для тимчасового містечка у Гостомелі, де житимуть місцеві мешканці, будинки яких зруйнували російські ракети. Також Львів допомагатиме відбудувати одну із пошкоджених ракетами багатоповерхівок на Київщині.

Нагадаємо, наприкінці липня мер Львова Андрій Садовий, перебуваючи з візитом у Гостомелі, закликав усіх мерів, хто має можливість, допомагати українцям, які постраждали від війни. «Сьогодні наш обов’язок — підставити своє плече. У єдності наша сила. Ми вже давно задекларували цей принцип. Тепер прийшов час довести, що це не просто декларація, а реальна робота та відповідальність», – зазначив він.