П’ятниця, 19 Квітня

Львів отримав усі 50 нових низькопідлогових тролейбусів «Електрон»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Львівелектротранс» отримав всі 50 тролейбусів «Електрон», що закупили торік за кошти ЄБРР. Вони обладнанні кондиціонерами, камерами відеонагляду, GPS-трекерами, а також є USB-роз’ємами для зарядками ґаджетів.

У коментарі ZAXID.NET директор «Львівелектротрансу» Андрій Свищо розповів, що доставку тролейбусів затримали через карантин.

«Тролейбуси ми почали отримувати минулого року. На жаль, у зв’язку з Covid-19, графік був дещо зсунутий, але виробник зміг мобілізуватися і одразу після послаблення карантинних заходів зміг отримати необхідні комплектуючі з-за кордону», – розповів Андрій Свищо.

Зазначається, що тролейбуси виїдуть на різні львівські маршрути на початку жовтня, але перед цим їх мають застрахувати. Один тролейбус коштує 213 тис. євро.

Перші нові 15 тролейбусів «Електрон» Львів отримав наприкінці минулого року, а ще 15 – навесні, до коронакризи.

Нагадаємо 50 тролейбусів компанії «Електрон» місто закупило в межах співпраці з Європейським банком реконструкції і розвитку. Банк надав кредит у 11 млн євро. На нові тролейбуси наносять затверджену у липні цього року ліврею, де базовими є жовті та білі кольори, а з обох сторін транспорту має бути нанесений туристичний логотип Львова.